• اخبار

اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در سینما فرهنگ داران

اکران فیلم های جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان در سینما فرهنگ داران
همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، سینما فرهنگ شهر داران در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 14 و 15 تیرماه میزبان فیلم های لا لا کن، وای آمپول، دوچ و لکنت شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، همزمان با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در سراسر کشور، سینما فرهنگ شهر داران در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 14 و 15 تیرماه میزبان فیلم های لا لا کن، وای آمپول، دوچ و لکنت شد.

کورس بدیعی رئیس اداره در خصوص این جشنواره گفت: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و تحقق نگرش عدالت فرهنگی و تمرکز زدایی برنامه های فرهنگی، آثار منتخب سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به مدت 2 روز در شهرستان فریدن اکران شد که با استقبال از سمت مهدهای کودک، کودکان و نوجوانان علاقمند مواجه شد. وی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این جشنواره تقویت نشاط اجتماعی است و به منظور ایجاد فضای فرهنگی مطلوب و بهره مندی کودکان و نوجوانان شهرستان، فیلم های منتخب جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در سینما فرهنگ داران به روی پرده رفت.

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۳
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97