• اخبار

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان

دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان
روز دوشنبه 19 شهریور ماه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفر به فریدن با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، روز دوشنبه 19 شهریور ماه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در سفر به فریدن با اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمانه، هنرمندان و اصحاب قلم شهرستان به بیان دغدغه ها و مطالبات خود پرداختند و به مسائل و مشکلاتی از جمله نبود اعتبارات فرهنگی، موازی کاری و پراکنده کاری فرهنگی، عدم حمایت در بخش چاپ کتاب، بیمه خبرنگاران، نبود مربی قرآنی، وجود برخی آموزشگاه های غیر مجاز در شهرستان و ...اشاره کردند و خواستار رفع مشکات شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری در پاسخ گفت: اهالی و اصحاب فرهنگ و هنر اصلی ترین سرمایه این حوزه هستند و هر چه توان داشته باشیم برای برطرف کردن مسائل آنها صرف می‌کنیم. وی فعالیت در حوزه فرهنگ و هنر را شیرین و اثرگذار دانست و تصریح کرد: اصحاب فرهنگ و هنر فریدن با عشق و علاقه در این حوزه فعالیت دارند. لازم است سیاست گذار کار فرهنگی هنری متمرکز و واحد باشد اما مجریان این حوزه هرچه بیشتر و متنوع تر باشند بهتر است.

وی با تاکید بر ضرورت تفکیک بین متولیان و متصدیان کار فرهنگی اظهار کرد: فرهنگ بر اقتصاد مقدم است و هم اکنون نیز اگر روحیه کار جهادی همچون گذشته وجود داشته باشد بدون شک می‌توانیم بر سختی‌ها غلبه نماییم.

۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97