• اخبار

برگزاری جلسه جام باشگاههای کتابخوانی

برگزاری جلسه جام باشگاههای کتابخوانی
جلسه جام باشگاههای کتابخوانی روز شنبه 21 مهر ماه با حضور بخشداران، مدیر مسئولان موسسات فرهنگی هنری، کتابفروشان، مراکز نشر و نمایندگان تعدادی از ادارات شهرستان، در اتاق جلسات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، جلسه جام باشگاههای کتابخوانی روز شنبه 21 مهر ماه با حضور بخشداران، مدیر مسئولان موسسات فرهنگی هنری، کتابفروشان، مراکز نشر و نمایندگان تعدادی از ادارات شهرستان، در اتاق جلسات برگزار شد.

در ابتدا کورس بدیعی رئیس اداره در خصوص هدف پیاده سازی طرح جام باشگاههای کتابخوانی گفت: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، طرحی با نام جام باشگاههای کتابخوانی در سراسر کشور در حال انجام است که هدف آن افزایش سرانه مطالعه در بین کودکان و نوجوانان، تقویت فرهنگ گفتگو و استدلال، تشویق کودکان جهت مراجعه به کتابفروشی ها، کمک به تاسیس و تقویت کتابخانه های کوچک مدرسه ای است. بدیعی در ادامه از دیگر مزایای این طرح را گسترش و تقویت فرهنگ همکاری و مشارکت دانست.

وی در ادامه افزود: افراد علاقمند برای ثبت نام می توانند پس از دریافت معرفی نامه از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خود به پایگاه اینترنتی www.bookpromotion.ir  مراجعه و در این طرح شرکت نمایند.

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97