• اخبار

برگزاری کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی با موضوع نوروز

برگزاری کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی با موضوع نوروز
کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ویژه نوروز 98 پنج شنبه 6 دی ماه در اتاق جلسات با حضور اعضا کمیته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ویژه نوروز 98 پنج شنبه 6 دی ماه در اتاق جلسات با حضور اعضا کمیته برگزار شد.

در ابتدا کورس بدیعی رئیس اداره ضمن تشکر از اعضا جهت حضور در این جلسه به نیاز مسافران نوروزی به راهنما و علائم هدایت کننده اشاره کرد و گفت: بیش از هر چیز در صدد فراهم سازی امکانات جهت راهنمای اسکان مسافران نوروزی هستیم و لذا تعدادی بروشور معرفی شهرستان در اختیار آنها قرار خواهیم داد. وی در ادامه افزود: همچنین امسال در صدد هستیم با همکاری اداره راه و شهرسازی نقشه راهنمای اماکن و مسیرهای شهرستان را در اختیار مسافران نوروزی قرار دهیم.

سپس لیلا زمانی رئیس شورای شهر داران به فراخوان شهرداری در خصوص ستاد نوروزی سال 98 اشاره کرد و گفت: امسال نیز در صدد هستیم ستاد نوروزی را به بخش خصوصی واگذار نمائیم و ظرفیت های شهرستان را به مسافران نوروزی معرفی کنیم. وی به فعالیت های پر بار سال گذشته در ستاد نوروزی اشاره کرد و گفت: مسابقات فرهنگی-ورزشی، تئاتر، جُنگ شادی، مسابقه آشپزی، مسابقه بادبادک ها و ... از جمله برنامه های سال گذشته بود که با استقبال همشهریان و مسافران نوروزی مواجه شد. لذا امسال نیز از اعضای محترم حاضر در جلسه مشارکت و مساعدت می طلبیم.

در ادامه سعید محمدخانی نیز به تلاش های اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: در سال گذشته ایستگاه سلامت را در چند نقطه برپا نمودیم و امسال نیز با ادامه همین روند و استقرار گشت راهداری در ایام نوروز در خدمت همشهریان هستیم. وی همچنین افزود: در هر 20 کیلومتر یک اکیپ امدادی مستقر خواهد شد.

سپس پرویز شجاعی رئیس جمعیت هلال احمر به پایگاههای مستقر امدادی در جاده ها اشاره کرد و گفت: طرح سلامت و راهنمای مسافرین نوروز را در پایگاههای بین جاده ای برنامه ریزی کرده ایم.

در انتها جواد رحمانی معاون اجتماعی نیروی انتظامی گفت: یکی از دغدغه های مهم پلیس، حفظ نظم اجتماعی و امنیت شهروندان است. وی به اسقرار ایستگاه های نوروزی توسط پلیس انتظامی اشاره کرد و گفت: امسال نیز آمادگی کامل داریم تا در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب که در شهرستان برگزار می شود مشارکت و در بخش مشاوره به همشهریان خدمت نماییم.

۸ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۵۹
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97