• اخبار

برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
به مناسبت در پیش داشتن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه و فروشگاه بزرگ کتاب، صبح روز پنج شنبه 13 دی ماه با همکاری فرمانداری، اداره کتابخانه های عمومی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری شهرستان فریدن در سالن دادگستری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فریدن، به مناسبت در پیش داشتن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایشگاه و فروشگاه بزرگ کتاب، صبح روز پنج شنبه 13 دی ماه با همکاری فرمانداری، اداره کتابخانه های عمومی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری شهرستان فریدن در سالن دادگستری افتتاح شد.

 این نمایشگاه که با حضور فرماندار، امام جمعه، روسای تعدادی از ادارات شهرستان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی افتتاح شد، محل عرضه کتب مختلف با تخفیف 60 درصد است. کورس بدیعی رئیس اداره در خلال برگزاری این مراسم گفت: نمایشگاه حاضر به مناسبت در پیش داشتن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با هدف بهره مندی علاقمندان به حوزه فرهنگی با موضوعات مختلف برپا شده است. وی در ادامه افزود: در این نمایشگاه بیش از شش هزار عنوان جلد کتاب با موضوعات مختلف ادبی، مذهبی، روان شناسی، پزشکی، کودک و نوجوان ارائه شده است که علاقمندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه همه روزه از ساعات 9 صبح الی 18 به این محل مراجعه نمایند.

گفتنی است نمایشگاه و فروشگاه کتاب، تا 7 بهمن ماه پذیرای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۱۴:۵۶
  • اظهار نظر


نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌باشد
logo-samandehi
شعار سال 97